دزدگیر اماکن آیومکس پلاس

IoMaxplus

اینجا می تونی باهاش آشنا بشی

راهنمای سریع

نکات کلیدی راه‌اندازی اولیه

دانلود از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن از سایت کافه بازار

دانلود مستقیم

دانلود مستقیم اپلیکیشن

راهنمای کامل

توضیحات تکمیلی استفاده از دستگاه

نقشه سیم کشی

نقشه سیم‌کشی انواع زون‌ها

نکات مهم نصب

نکات کلیدی نصب و استفاده

سوالات متداول

سوالات متداول کاربران دستگاه

ویدئوهای آموزشی

مشاهده ویدئوهای آموزشی

مقالات آموزشی

مقالات مهم آشنایی با آیومکس

مشاهده بیشتر

ویژگی‌های جدید آیومکس پلاس


طراحی جدید آیومکس پلاس دارای باکس بزرگ‌تری است تا کاربران بتوانند علاوه بر قراردادن باتری پشتیبان در داخل باکس اصلی دستگاه دسترسی راحت‌تری به فیوزها و همچنین کانکتورهای مربوط به بخش‌های مختلف داشته باشند.

پشتیبانی از بلندگو علاوه بر آژیر به صورت همزمان از دیگر ویژگی‌های جدید آیومکس پلاس است، استفاده از بلندگو امکان ایجاد صدای قوی‌تری را فراهم می‌نماید که پیشنهاد می‌شود تنها در صورت نصب در فضاهای بزرگ از آن استفاده شود.

تعداد زون‌های باسیم در آیومکس پلاس به ۵ عدد افزایش یافته است که این امر امکان نصب تعداد بیشتری زون باسیم را فراهم می‌کند. هر چند همچنان کاربران می‌توانند بر روی هر زون باسیم تعداد بیشتری زون به صورت سری متصل نمایند.

مدار شارژر باتری پشتیبان در آیومکس پلاس بهینه‌سازی شده است از این جهت امکان شارژ باتری‌هایی تا ۷ آمپر را به راحتی فراهم می‌نماید ولی با توجه به مصرف بسیار پایین آیومکس پلاس پیشنهاد می‌شود از باتری ۴.۵ آمپر استفاده شود تا در هزینه صرفه جویی نمایید.

امروزه استفاده از ترانس‌های سیم‌پیچی شده به عنوان منبع تغذیه منسوخ شده است از این‌رو در طراحی جدید آیومکس پلاس از منبع تغذیه سوئیچینگ با راندمان بالا که علاوه حفاظت در مقابل اتصال کوتاه در برابر نوسانات برق شهر نیز مقاومت بسیار زیادی دارد استفاده شده است.

کاربر گرامی با ما در ارتباط باشید