درباره ما

آزمون الکترونیک خزر

شرکت آزمون الکترونیک خزر متشکل از مخترعین متخصص و مجرب کشور در سال ۱۳۸۵ زیر نظر پارک علم و فناوری استان گیلان تاسیس و در حال حاضر به عنوان مشاور، طراح و مجری پروژه هایی با محوریت برق، الکترونیک و کامپیوتر در راستای اینترنت اشیاء به فعالیت مشغول است. عمده محصولات تولید شده توسط این شرکت تاکنون به صورت ساخت بر اساس سفارش (MAKE TO ORDER) بوده است. با این حال برخی از محصولات تولیدی این مجموعه مانند موقعیت یاب آنلاین (Findino) و دزدگیر اماکن آیومکس (IoMax) قابلیت عرضه به عموم را داشته و می تواند کاربری های عام تری داشته باشند.
اهداف شرکت
ایجاد و تولید محصولات و فناوری های نو و بدیع در زمینه الکترونیک، نرم افزار، مکانیک و همچنین بومی سازی محصولات مرتبط در صنایع گوناگون با هدف کاهش هزینه های جاری از بدو تأسیس از اصلی ترین اهداف شرکت بوده است.
خدمات شرکت
با توجه به پروژه های انجام داده شده توسط شرکت و تخصص های موجود در زمینه های الکترونیک، نرم افزار، هیدرولیک، پنوماتیک و مکانیک آمادگی ارائه خدمات طراحی و ساخت انواع محصولات با توجه به تخصص های ذکر شده وجود دارد.
محصولات
شایان ذکر است کلیه محصولات شرکت از تولیدات داخلی شرکت بوده و به هیچ وجه اقدام به فروش محصولات شرکت های داخلی و یا خارجی نمی نماید، از این رو محصولات با توجه به نیازهای موجود در جامعه و صنعت طراحی و ساخته می شوند.

مدت زمان فعالیت شرکت آزمون الکترونیک خزر

  • سال
  • ماه
  • روز
  • ساعت
  • دقیقه
  • ثانیه
دزدگیر اماکن آیومکس

معرفی یک محصول

اپلیکیشن دزدگیر اماکن آیومکس

نرم افزار اندرویدی که توسط برنامه نویسان شرکت تولید شده با طراحی حرفه ای و کاربری ساده دسترسی به امکانات دزدگیر اماکن آیومکس را برای شما راحت می کند و همچنین برای دارندگان سیستم عامل آی او اس هم نرم‌افزار وب اپلیکیشن طراحی شده است.

تجربیات ما

بیش از 50+ محصول و پروژه موفق
1000+

اپلیکیشن نصب شده

50+

پروژه های انجام شده

100%

رضایت کاربران

4.7از 5

امتیاز اپلیکیشن