باشگاه مشتریان آیومکس

دریافت امتیاز و کسب درآمـــــــــــد

دزدگیر اماکن آیومکس

درباره باشگاه مشتریان آیومکس

لذت خرید و مشارکت در سود فروش برای مشتریان همیشگی دزدگیر امکان آیومکس از اهداف اصلی باشگاه مشتریان آیومکس است. کاربران به محض ساخت حساب کاربری عضو باشگاه مشتریان آیومکس شده و علاوه بر دریافت امتیاز ثبت نام، با هر خرید و یا ثبت دیدگاه امتیازهای قابل توجهی که قابل تبدیل به تخفیف در خریدهای بعدی است را دریافت خواهند نمود و همچنین به وسیله کد معرفی که بعد از اولین خرید در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد امکان کسب درآمد نامحدود برای این دسته از کاربران نیز فراهم می‌شود. در ادامه بیشتر با باشگاه مشتریان آیومکس آشنا خواهید شد.

دزدگیر اماکن آیومکس

چگونه در آیومکس می توانیم امتیاز جمع آوری کنیم

روش‌های مختلفی جهت دریافت امتیاز در باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده است که کاربران می توانند با توجه به نوع فعالیت امتیاز دریافت نموده و در خریدهای خود از امتیازها جهت دریافت تخفیف استفاده نمایند. هر امتیاز دریافت شده معادل 1000 تومان است که با یکی از روش‌های زیر قابل دریافت و استفاده است.

نکته: امتیاز‌های دریافت شده قابلیت تبدیل شدن به تخفیف در خریدها را دارند ولی با استفاده از سیستم همکاری در فروش پیش‌بینی شده در پنل کاربری باشگاه مشتریان کاربران می‌توانند مبالغ شارژ در کیف پول خود را برداشت نمایند.

دزدگیر اماکن آیومکس
دزدگیر اماکن آیومکس

چطور در آیومکس کسب در آمد کنیم

کاربران پس از اولین خرید خود کد معرف دریافت می‌کنند که در پنل کاربری، قسمت باشگاه مشتریان قابل مشاهده خواهد بود. برای کسب درآمد کافیست از هر طریقی مثل پیامک، شبکه های اجتماعی، معرفی به دوستان و آشنایان و ... کد معرف خود را در اختیار دیگران قرار دهند، هر شخصی که با استفاده از این کد، خرید محصول را انجام دهد علاوه بر تخفیفات معمول بابت استفاده از کد معرف تخفیف بیشتری دریافت خواهد نمود و برای صاحب کد معرف نیز درصدی از خرید به عنوان درآمد در کیف پول حساب کاربری شارژ و قابل برداشت به صورت نقدی خواهد بود. در ادامه با استفاده از محاسبه‌گر آنلاین می‌توانید میزان امتیاز بابت خرید و مبلغ درآمد حاصل از کد معرف را مشاهده نمایید.

دزدگیر اماکن آیومکس

محاسبه آنلاین درآمد با کد معرف

محاسبه آنلاین مبلغ امتیاز