مگنت باسیم

ویژگی ها

  • ابعاد 1.5 * 6.5 * 3.5 سانتیمتر

این محصول بر پایه اینترنت اشیاء طراحی شده است و امکان کنترل، نظارت و اعمال تنظیمات به کمک اپلیکیشن های آیومکس از هر نقطه دنیا با سرعت بالا انجام می شود

  • ۳۶ ماه گارانتی
  • ارسال شامل هزینه
  • موجود در انبار

معرفی محصول

سنسورهای مگنت جهت نصب بر روی درب و پنجره بوده که وظیفه ی تشخیص باز شدن آنها را بر عهده دارد. مگنتها از دو قسمت سنسور و آهنربا تشکیل شده میبایست روی قسمت مورد نظر طوری نصب شوند که دائما کنار یکدیگر قرار گرفته باشند و تنها در صورت باز شدن درب یا پنجره بین آنها فاصله ایجاد شود. سنسور این ایجاد فاصله را تشخیص داده و سیگنال هشدار را توسط یک زوج سیم به دزدگیر مرکزی (آیومکس) ارسال میکند. آیومکس نیز با توجه به تنظیمات موجود در خود عکس العملهایی مانند بصدا در آوردن آژیر، ارسال پیامک و تماس تلفنی با کاربران می نماید.

برای ارتباط مگنت سیمی به آیومکس یک زوج سیم مورد نیاز است که می توان از بسیاری از سیمهای رایج در بازار مانند سیم تلفنی و یا سیم باند استفاده نمود. لازم به یادآوریست مگنت سیمی مانند دیگر سنسورهای سیمی قابلیت سری شدن با یکدیگر جهت توسعه ی سیستم را دارد، در نتیجه شما میتوانید به هر زون سیمی چندین سنسور را متصل نمایید. همچنین برای اتصال فیزیکی این سنسور به درب یا پنجره ی مورد نظر می توان از پیچ یا انواع چسب اعم از چسب دو طرفه یا چسب مایع استفاده نمود.

مشاهده بیشتر

مشخصات فنی

  • ابعاد
  • 1.5 * 6.5 * 3.5 سانتیمتر

مشاهده بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاه خود را در مورد محصول ثبت کنید

ثبت دیدگاه

با ثبت دیدگاه ۱۵ امتیاز باشگاه مشتریان دریافت کنید

دیدگاه‌های پس از تایید منتشر و امتیاز در حساب کاربری شما ثبت خواهد شد

دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

اگر سوالی در مورد محصول دارید بپرسید

ثبت پرسش

خیلی سریع به سوالات شما پاسخ میدیم

پرسشی برای این محصول ثبت نشده است.

سلام خوش آمدید در سریعترین زمان ممکن بهتون پاسخ میدیم
روی لینک زیر کلیک کنید تا به واتساپ ما متصل شوید
لینک به واتساپ