• به دلیل تغییر زیرساخت مخابرات در محدوده شرکت تلفن های ثابت غیر فعال هستند. جهت تماس با واحد فروش و پشتیبانی با شماره 09307342010 تماس بگیرید.
 • به دلیل تغییر زیرساخت مخابرات در محدوده شرکت تلفن های ثابت غیر فعال هستند. جهت تماس با واحد فروش و پشتیبانی با شماره 09307342010 تماس بگیرید.

بهترین دزدگیر منزل چه ویژگی هایی دارد؟ راهنمای خرید دزدگیر منزل

یکی از چالش‌هایی که امروزه برای بسیاری از افراد وجود دارد، محافظت از اموال و دارایی‌هایی است که به دلیل شرایط اقتصادی ناپایدار در کشور به سختی جمع آوری شده‌اند و در صورت سرقت، امکان جایگزینی برای آنها وجود ندارد. برای این منظور، به طور معمول از سیستم‌های امنیتی یا همان دزدگیر استفاده می‌شود.

اصلی ترین سوالی که در این زمینه به وجود میاد این است که:

بهترین دزدگیر منزل چه ویژگی هایی دارد؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید فکر کنیم از یک دزدگیر چه انتظاراتی داریم و کاربردی‌ترین امکانات یک دزدگیر چه می تواند باشد.

در زیر به تعدادی از این عوامل به‌طور مختصر اشاره می کنیم:

 1. نصب و راه‌اندازی ساده
 2. قیمت مناسب
 3. قابلیت نصب سنسورهای باسیم و بیسیم
 4. پشتیبانی و خدمات پس از فروش
 5. اپلیکیشن اندرویدی و ios
 6. قابلیت هشدار قطع برق
 7. قابلیت یادآوری هشدار در زمان عدم رویت پیام هشدار
 8. بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری

نصب و راه‌اندازی ساده

یکی از اصلی ترین گزینه هایی که در انتظارات کاربران از بهترین دزدگیر منزل وجود دارد قابلیت نصب ساده و بدون دردسر آن است. معمولا دزدگیر‌ها به دلیل حساسیت در عملکرد نیازمند نصب از طریق متخصصینی هستند که آشنایی کاملی با دستگاه مورد نظر را دارند که این امر شامل صرف هزینه و زمان زیادی برای پیاده سازی است. پس دزدگیری که از نظر نصب وراه‌اندازی چالش خاصی برای کاربر نداشته باشد انتخاب اول هر خریداری می تواند باشد.

نصب و راه‌اندازی ساده

راحتی در نصب و راه‌اندازی دستگاه از ابتدای تولید دزدگیر منزل آیومکس از اصلی ترین چالش های شرکت بوده و هست. به همین دلیل ورژن بروز شده دستگاه آیومکس یعنی آیومکس پلاس در راحت‌ترین حالت ممکنه نصب می‌شود به این صورت که تمامی تنظیمات قبل از ارسال دستگاه به کاربر توسط تیم فنی انجام می‌شود. کاتالوگ راهنمای رنگی در داخل بسته بندی قرار می گیرد و ویدئو‌های آموزش نصب در شبکه اجتماعی شرکت وجود دارد و حتی زمان نصب دستگاه می‌توان از طریق تماس با واحد پشتیبان راهنمایی های لازم جهت نصب را دریافت نمود.

با توجه به این موارد خود کاربر می‌تواند دستگاه را نصب کند و اگر به هر دلیلی امکان نصب برای کاربر وجود نداشته باشد یک برقکار ساده نیز می تواند دستگاه را نصب نماید.

قیمت مناسب دزدگیر منزل آیومکس

امروزه به دلیل نوسانات قیمتی در بازار ایران اصلی‌ترین گزینه در خرید هر محصولی قیمت آن است که شامل خرید دزدگیر منزل هم می شود. باید توجه داشت این موضوع ابزاری مناسب برای سودجویانی است که با شعار دزدگیر ارزان بدون توجه به کیفیت و امکانات محصول سعی در ترغیب خریدار برای خرید محصول بی‌کیفیت دارند.

دزدگیر منزل آیومکس محصولی ایرانی و ساخت شرکت دانش بنیان آزمون الکترونیک خزر است که با قیمتی مناسب، با توجه به امکانات بسیار متنوع و کاربردی در کنار سخت افزار و نرم افزار پیشرفته که در دستگاه بکار گرفته شده است و همچنین پشتیبانی و خدمات پس از فروش معتبر توانسته است رضایت قشر وسیعی از کاربران را به دست‌آورد.

قیمت مناسب دزدگیر منزل آیومکس

قابلیت نصب سنسورهای بیسیم و با سیم

محیطی که می خواهیم در آن دزدگیر نصب کنیم گاها به دلیل شرایط خاص امکان نصب سنسورهای امنیتی را دچار چالش می‌کند. استفاده از سنسورهای باسیم به دلیل عدم وجود چالش کنترل باتری و پایداری بیشتری نسبت به مدل‌های بیسیم به طور معمول پیشنهاد می شود ولی همانطور که ذکر شد نصب سنسورهای باسیم و حتی بیسیم به دلیل شرایط خاص بعضی از اماکن امکان پذیر نیست پس استفاده از دزدگیرهایی که قابلیت نصب سنسورها چه از نوع بیسیم و باسیم را در کنار هم داشته باشد برای هر کاربری در زمان انتخاب دزدگیر اولویت دارد.

در دزدگیر اماکن آیومکس با توجه به این چالش در مدل های مختلف پشتیبانی از سنسورهای بیسیم وباسیم به طور همزمان پوشش داده شده است که از طریق اپلیکیشن اندرویدی و وب اپلیکیشن به راحتی قابل کنترل هستند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

یکی دیگر از بزرگترین چالش های خرید سیستم امنیتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است. استفاده از یک محصول جدید همواره سوالاتی را در ذهن کاربران ایجاد می‌کند که برای آنها نیاز به پاسخ دارند. وجود یک واحد پشتیبانی که از مسیرهای مختلف مانند تماس تلفنی، چت آنلاین، شبکه های اجتماعی و سیستم تیکتینگ پاسخگوی این سوالات باشد تجربه خوبی برای خریداران ایجاد می کند.

سیستم های امنیتی مانند بسیاری از لوازم الکترونیکی در اثر نوسانات برق یا خطاهای ایجاد شده ناشی از نصب نادرست دچار مشکل می شوند. وجود بخش گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی که در هنگام بروز مشکل پاسخگوی خریداران باشند خیال کاربران را از خرید و استفاده از دستگاه راحت می‌کند.

بدون شک، دزدگیر اماکن آیومکس با ارائه 18 ماه گارانتی، به کاربران اطمینان می‌دهد که در صورت بروز هر گونه مشکل، می‌توانند با راحتی با واحد پشتیبانی تماس بگیرند و خدمات لازم را دریافت کنند. این چالش همیشه برای تیم تولید کننده دزدگیر آیومکس وجود داشته است که بخش پشتیبانی بسیار مناسبی ایجاد نماید تا بتواند رضایت حداکثری کاربران را از خدمات پشتیبانی بدست آورد و این امر از افتخارات این مجموعه به حساب می‌آید.

نرم افزار های اندرویدی و IOS

نرم افزار های اندرویدی و IOS

استفاده از گوشی‌های هوشمند در سال‌های اخیر گسترش چشم گیری داشته است. در همین راستا نرم‌افزارهای متعددی با توجه به سیستم عاملی که در این گوشی‌ها استفاده می‌شود ایجاد شده و کار با آنها بسیاری از نیاز های کاربران مانند خدمات بانکی، خرید اینترنتی و ... را برآورده می‌کند. سیستم‌های امنیتی که دارای نرم افزارهای پیشرفته در عین حال کاربر پسند هستند می توانند یکی از اولویت های خرید بهترین دزدگیر منزل باشند.

نرم افزار آیومکس و آیومکس پلاس طی تحقیقی طولانی و تخصص تیم طراحی و توسعه با توجه به جدیدترین و امن‌ترین پروتکل های ارتباطی در حوزه اینترنت اشیاء در دو نسخه اندرویدی و وب اپلیکیشن برای کاربران IOS طراحی شده است که در عین پیچیدگی فنی کاربری بسیار ساده‌ای برای کاربران ایجاد می‌نماید. کاربران می توانند از طریق بخش دانلود وبسایت به صورت مستقیم و یا از طریق مارکت‌های معتبر همچون کافه بازار این اپلیکیشن را دانلود نمایند.

تا به این اینجا می توان گفت به اصلی ترین انتظارات کاربران از بهترین دزدگیر منزل که قصد خرید دارند اشاره کردیم و توضیحات مختصری در همین راستا ارائه نمودیم. در ادامه به قابلیت هایی جدا از قابلیت های معمول یک سیستم امنیتی خواهیم پرداخت.

قابلیت هشدار قطع برق

قابلیت هشدار قطع برق

دزدگیر منزل مانند تمام دستگاه های الکتریکی از برق به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند. ابتدایی‌ترین کاری که سارقان در هنگام انجام نقشه سرقت خود انجام می‌دهند قطع برق است. بسیاری از دستگاه‌های دزدگیری که در بازار وجود دارند با استفاده از باتری این چالش را پشت سر می گذارند ولی در عین حال قابلیت اعلام این اتفاق را به کاربر دستگاه ندارند. چه بسا با اعلان این هشدار کاربر هوشیار شده و با عکس العمل به موقع مانع از وقوع یک سرقت شود، پس قابلیت هشدار قطع برق و پیام به کاربر دزدگیر می تواند یکی از امکانات مهم یک سیستم امنیتی باشد.

این قابلیت از ابتدا توسط تیم طراحی بررسی شده و به صورت پیش فرض در دزدگیر اماکن آیومکس قرار دارد و در صورت قطع و وصل شدن برق به‌صورت پیامک به کاربر اصلی دستگاه هشدار ارسال می شود.

قابلیت یادآوری هشدار در زمان عدم رویت پیام هشدار

قابلیت یادآوری هشدار در زمان عدم رویت پیام هشدار

یکی از اصلی ترین عواملی که مانع از وقوع سرقت می شود، مشاهده هشدار توسط کاربر دزدگیر است. عدم وجود این امکان در تمامی دستگاه‌های موجود در بازار می‌تواند در انتخاب دزدگیر چالش برانگیز باشد. اگر به هر دلیلی در زمان ایجاد هشدار کاربر در کنار گوشی خود نباشد و هشدار ورود و خروج غیر مجاز فقط یکبار ارسال شود چه بسا باعث خسارات جبران ناپذیری شود. قابلیت یادآور هشدار تا زمان رویت پیام هشدار توسط کاربر و تایید رویت از امکانات مهم هر سیستم امنیتی می‌تواند باشد.

قابلیت یادآور هشدار دستگاه آیومکس از بارزترین قابلیت‌های این سیستم امنیتی می باشد که در صورت عدم تایید رویت هشدار توسط کاربر در بازه زمانی 5 دقیقه با کاربر تماس بر قرار می‌کند و کاربر می توان از طریق اپلیکیشن و یا تایید پیامکی و حتی با شماره گیری کد دستوری در هنگام تماس دستگاه هشدار وارد شده رو تایید کند.

بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری

بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری

بروزرسانی ها می تواند در بهبود عملکرد هر سیستمی تاثیر گذاری شایان ذکری را داشته باشد. یکی از امکانات ویژه‌ای که سیستم امنیتی می تواند داشته باشد قابلیت بروز رسانی از راه دور آن است معمولا بروزرسانی در این دستگاه ها از طریق ارسال دستگاه به شرکت و ارتقاء آن از طریق ابزارهای بروز رسانی می‌باشد که این عامل نیازمند صرف زمان زیاد و هزینه حمل و نقل دستگاه و در پاره ای از اوقات نیازمند صرف هزینه بروز رسانی است. هیچ یک از دزدگیر‌های موجود در بازار امکان آپدیت برنامه سخت افزار از راه دور و اینترنتی را ندارند. پس این امکان یعنی بروزرسانی دستگاه از راه دور می تواند یکی از امکانات مهم دستگاه در هنگام انتخاب و خرید آن باشد.

دزدگیر اماکن آیومکس تمامی بروزرسانی های فریموری خود را از راه دور و از طریق اینترنت بدون پرداخت هزینه دریافت می کند. باید توجه داشت به دلیل اختلالاتی که در اینترنت وجود دارد در هنگام سفر و یا زمانی که در محل نصب سیستم امنیتی حضور ندارید در صورت وجود آپدیت از بروزرسانی نرم‌افزار خودداری کنید.

چرا آیومکس بهترین دزدگیر منزل و اماکن را ارائه میدهد؟

بهترین راه برای مقابله با سرقت اموال و دارای ها، استفاده از سیستم‌های امنیتی و دوربین‌های مداربسته است. این اقدامات می‌توانند به ما کمک کنند تا در حد امکان از وقوع سرقت‌ها جلوگیری کنیم و اموالمان را محافظت کنیم، به خصوص زمانی که جایگزینی برای اموال از دست رفته وجود ندارد. دزدگیر اماکن آیومکس با توجه به چالش‌های کاربران ایرانی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های ارتباطی موجود در دنیا به‌صورت کاملا بومی طراحی شده و پاسخ گوی نیاز‌های کاربران عزیز در زمینه امنیت می باشد.

استفاده از دزدگیر اماکن از اصلی‌ترین راه‌های مقابله باسرقت است و در این محتوا سعی شد هر چند خلاصه به این سوال که چه دزدگیری باید بخریم پاسخ دهیم.

به طور حتم انتظارات و امکانات دیگری مد نظر می تواند باشد که در این محتوا گنجانده نشده است. شما می توانید از طریق کامنت در زیر این محتوا در بهبود این مطلب کمک کنید.

دزدگیر اماکن آیومکس

ثبت دیدگاه • دزدگیر اماکن آیومکس

  ۱۲:۰۹ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۳

  دو ساله که آیومکس دارم و جالبه از خونه قبلیمون به خونه جدید منتقلش کردم و با راهنمایی همکارای فنی شرکتتون براحتی انجام شد. دمتون گرم. خودتون و آیومکس عالی هستین