چرا کاربران آیــومکس را انتخاب می‌کنند!

 • بروز نبودن دزدگیر‌های اماکن

  امروزه نیازهای کاربران با توجه به پیشرفت‌ تکنولوژی تغییر کرده است و انتظار استفاده از تجهیزات جدید همگام با فناوری‌های روز را دارند. اکثر دزدگیرهای اماکن موجود در بازار با شکل ظاهری یکسان و قدیمی و طراحی سنتی موفقیت چندانی در جهت جلب رضایت کاربران مشتاق استفاده از فناوری‌های روز نداشته‌اند.

 • مشکلات دزدگیرهای خارجی

  سیستم‌های امنیتی بروز و همگام با تکنولوژی‌های روز موجود در بازار داخل نیز با توجه به وارداتی بودن علاوه بر قیمت بسیار بالا، مشکلاتی همچون عدم سازگاری با نیازهای کاربران ایرانی و تاثیر تحریمات جهت ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، تامین قطعات و ارائه سرویس‌های آنلاین روبرو هستند.

جذابیت‌های آیـــومکس برای کاربران

آیــومکس در کنار قیمت مناسب که اهمیت زیادی برای کاربران دارد، امکانات و ویژگی‌های بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می‌هد که اپلیکیشن اندروید و تحت وب آیــومکس استفاده از این ویژگی‌ها را برای کاربران بسیار ساده در عین حال جذاب نموده است. بر اساس آخرین نظر سنجی‌های انجام شده بیشترین دلایل محبوبیت و استفاده از آیــومکس در بین کاربران موارد زیر می‌باشد.

 • قیمت مناسب
 • نصب و راه‌اندازی ساده
 • آپدیت‌های دوره‌ای رایگان
 • عملکرد آنلاین و تحت اینترنت
 • اپلیکیشن کاربردی
 • قیمت مناسب

  قطعاً قیمت و کیفیت مناسب در کنار ویژگی‌های جذاب و کاربردی از اهمیت بسیاری در موفقیت هر محصول دارد. امروزه استفاده از تکنولوژی‌های روز نه تنها باعث کاهش قیمت تمام شده می‌شود بله امکانات جذاب بیشماری را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در فرآیند طراحی و تولید دزدگیر اماکن آیومکس نیز با تکیه بر تکنولوژی روز و کاهش حاشیه سود استراتژی قیمت و کیفیت مناسب در کنار ویژگی‌های فنی جذاب به واسطه استفاده از فناوری‌های جدید در حوزه اینترنت اشیاء در پیش گرفته شد.

 • عملکرد آنلاین و تحت اینترنت

  آیــومکس بدون نیاز مودم ADSL و تنها از طریق سیم کارتی که برو روی آن نصب می‌شود وارد شبکه جهانی اینترنت می‌شود و بدلیل استفاده از جدیدترین پروتکل‌های ارتباطی در حوزه اینترنت اشیاء با نام MQTT امکان تبادل داده با سرعت بالا حتی با پهنای باند کم اینترنت را فراهم می‌سازد. همچنین پروتکل ارتباطی فوق کمترین مصرف داده اینترنت را برای کاربران آیــومکس فراهم می‌نمایند به نحوی که بدون خرید بسته اینترنت و با تعرفه آزاد در ماه تنها مبلغی بین 6 تا 7 هزار تومان مصرف اینترنت را خواهد داشت.

 • نصب و راه‌اندازی ساده

  یکی از نقاط قوت آیومکس نصب و راه‌اندازی ساده آن در مقایسه با سایر سیستم‌های امنیتی است. طراحی فرایندهای ساده اعمال تنظیمات به واسطه اپلیکیشن آیومکس این امکان را برای تمامی کاربران فراهم نموده است تا با مطالعه راهنمای همراه دستگاه به راحتی و بدون صرف هزینه اقدام به نصب و راه‌اندازی آیومکس نمایند. لازم بذکر است استفاده از زون‌های بیسیم با توجه حذف سیم‌کشی سادگی نصب و راه‌اندازی را دو چندان خواهد نمود.

  مشاهده آموزش نصب و راه‌انداری آیومکس

 • اپلیکیشن کاربردی

  بی شک یکی از عوامل مهم محبوبیت آیــومکس اپلیکیشن بسیار حرفه‌ای و کاربردی آن است که امکانات بینظیری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. کابران در محیط ساده و  در عین حال جذاب و گرافیکی می‌توانند کلیه تنظیمات و کنترل سیستم امنیتی خود را به صورت کاملاً آنلاین و تحت اینترنت از هر نقطه دنیا با سرعت بالا انجام دهند.

  اپلیکیشن آیــومکس در دو نسخه اندروید و تحت وب به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. نسخه تحت وب دقیقاً مطابق نسخه اندروید می‌باشد و محدودیت در سیستم عامل را به صورت کامل از بین برده است. تمامی کاربران میتوانند از طریق کامپیوتر دسکتاپ، لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و تبلت با هر نوع سیستم عاملی همچون Windows, Mac, IOS, Android از اپلیکیشن آیــومکس استفاده نمایند.

آپدیت‌های دوره‌ای رایگان

یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد آیــومکس قابلیت آپدیت فریمور (برنامه سخت افزار) آیــومکس از راه دور و تحت اینترنت است. قطعاً همه تجربه آپدیت نمودن گوشی‌های هوشمند خود را دارند ولی مطمئناً انگشت شمارند کاربرانی که تجربه آپدیت سایر تجهیزات سخت افزاری خود را داشته باشند.

یکی از قابلیت‌های منحصر به فردی که تیم طراحی و تولید این شرکت دانش‌بنیان برای آیــومکس در نظر گرفته است امکان آپدیت برنامه سخت افزار آیــومکس از راه دور و تحت اینترنت توسط کاربر می‌باشد. قابلیت فوق این امکان را برای تمامی کابران آیــومکس در هر نقطه دنیا فراهم می‌نمایند تا به راحتی و از طریق اپلیکیشن آیــومکس آخرین آپدیت‌ها را شامل قابلیت‌های جدید و بهبود عملکرد آیــومکس را به صورت کاملاً رایگان دریافت نمایند.

دزدگیر اماکن آیومکس

ثبت دیدگاهسلام خوش آمدید در سریعترین زمان ممکن بهتون پاسخ میدیم
روی لینک زیر کلیک کنید تا به واتساپ ما متصل شوید
لینک به واتساپ